• ×

  İlçe Başkanı

  ABDULLAH KARAŞAHİN

  Kurşunlu

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ GEDİK

  Atkaracalar

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİL AKPUNAR

  Orta

  03.05.1947 ORTA DOĞUMLUYUM.LİSE MEZUNUYUM.EVLİ VE EMEKLİYİM. 2004 YILINDA AK PARTİ ORTA İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPTIM. 2009 YILINDA ATAMA İLÇE İLÇE BAŞKANLIĞI YAPTIKTAN SONRA 2011 YILINDA KONGRE İLE İLÇE BAŞKANLIĞI YAPTIM.TEKRAR 2014 YILINDA KONGRE İLE TEKRAR SEÇİLİP İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İHSAN HAYDAR

  Yapraklı

  26 EKİM 1964 YAPRAKLI DOĞUMLUYUM. LİSE MEZUNUYUM.1987 yılında Refah partisinde ilçe yönetim kurulu üyesi olarak siyasete atıldım.Refah partisinin kapatılmasıdan sonra yeni kurulan Fazilet partisinde kurucu ilçe teşkilat başkanı oldum.Daha sonra Fazilet partisi ilçe başkanlığı gene Fazilet partisinden Belediye meclis üyeliği yaptım.AK PARTİNİN kurulması ile birlikte belediye meclis üyesi olarak ilçe meydanında törenle AK Partiye katıldım.Ama üyeligim mevcut yönetim tarafından geç yapıldı.2014 yılında belediye başkan aday adayı oldum adayların açıklan masından sonra şubat ayında atama ile ilçe başkanı oldum.5. olağan kongrede yenden ilçe bakanlığına seçildim.HALEN GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İSMAİL AKBAK

  Ilgaz

  01.09.1968 YILINDA ILGAZ'DA DOĞDUM,İLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ ANKARA'DA TAMAMLADIM.18 YAŞINDA TİCARETE ATILDIM,1986 YILINDAN BU GÜNE KADAR ILGAZ'DA KUYUMCULUK FAALİYETİ GÖSTERMEKTEYİM.EVLİYİM VE 2 ÇOCUK BABASIYIM..1991 yılında refah partisinden siyasete atıldım,teşkilat başkanlığı görevinde bulundum.1994 yılında yerel seçimler de belediye meclis üyesi adayı oldum.partimizin kapanmasından sonra fazilet partisi kurucular kurulunda bulundum ve teşkilat başkanlığım devam etti.AK PARTİ nin kurulmasıyla birlikte AK PARTİ ye üye oldum.AK PARTİ nın istişare heyetinde bulundum.imam hatip lisesi derneğinde yöneticilik yapmaktayım. kızılay derneği ve esnaf odası üyesiyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KEMAL YILMAZ

  Kızılırmak

  2 çocuk babasıyım 1989 yılında ticarete başladım halen Kızılırmak ilçesinde esnaflığım devam etmektedir.1963 yılında Kızılırmak ilçesinde doğdum ilk ve orta okulu Kızılırmak ilçesinde okudum 1983 yılında askere gittim 1985 yılında terhis oldum 1986 yılında yurtdışında çalıştım 1988 yılında geri dönüş yaptım 1989 yılında.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA DÜLGER

  Şabanözü

  1977 Çankırı Şabanözü doğumluyum ilk orta eğitimimi Şabanözü'nde Lise eğitimimi orta sağlık meslek lisesinde tamamladım.2001 yılında askerlik hizmetimi tamamladıktan sonra ilçemizde ticaretle uğraşmaktayım.2010-2014 yıllarında Şabanözü Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığı yaptım. Şabanözü Eğitim Gönüllüleri Derneği kurucu üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Siyaset Bilimleri öğrenimim devam etmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA LAFCI

  Eldivan

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA POTUKOĞLU

  Merkez

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA ŞAŞMAZ

  Bayramören

  1980 YILINDA ANKARA'DA DOĞDUM. İLKÖĞRETİMİMİ VE LİSEYİ ANKARA'DA BİTİRDİM. 1999-2001 YILLARINDA ASKERLİK GÖREVİMİ TAMAMLADIM. DAHA SONRA BAYRAMÖREN İLÇEMİZE YERLEŞTİM VE ESNAFLIK YAPMAKTAYIM, EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NİYAZİ ÇAYLAK

  Korgun

  1987 Ankara doğumlu olup ilk-orta ve lise öğrenimini Ankara da tamamladım 2007 yılında askerlik görevimi tamamladıktan sonra memleketimiz Korgun a yerleştim esnaf olarak Korgun da yaşamaktayım ak parti siyasetinde hep aktif olarak gençlik kolları ve ana kademe yönetiminde görevler aldım.Dört çocuklu bir ailenin en büyük çocuğuyum halen yeşil Korgun belediye spor kulübü başkanlık görevini yürütmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  RECEP GÜNEY

  Çerkeş